Veganadam.pl
O nas

Kiedy zostałam veganką dość szybko zorientowałam się, że świadome jedzenie vegańskich produktów to akurat…. najłatwiejsze na mojej drodze. Trudne okazały się inne doświadczenia codziennego życia: kupienie etui na klucze, portfela, eleganckich i wygodnych butów, znalezienie miejsca w którym chciałabym spędzić wczasy czy hotelu- w którym nie będę musiała jeść na śniadanie suchej bułki z pomidorem.

Skoro trafiłeś Użytkowniku na moją stronę, to wysoce prawdopodobne, że nieobce Ci to doświadczenie.

Odkąd pamiętam lubię zmieniać rzeczywistość. Z tym związana jest też moja codzienna droga zawodowa. Jestem terapeutą behawioralnym, więc na co dzień zmieniam zaburzone zachowania ludzi. Pracuję też w organizacjach pozarządowych- co z kolei pozwala mi na zmienianie rzeczywistości w wersji bardziej makro- tutaj działamy już bowiem na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.

Veganizm był decyzją, do której dochodziłam stopniowo. Jeżdżąc dużo po Polsce często samochodem, w którymś momencie zauważyłam, że nie widzę pasących się krów. Mam w sobie wiele ciekawości- stąd zaczęłam zgłębiać temat. Moje przerażenie z każdym oglądniętym filmem i każdym przeczytanym artykułem było większe…. Chów przemysłowy, ciasne boksy, wykorzystywanie zwierząt, zmiany klimatyczne, przemoc… NIE! Któregoś dnia przyszedł czas na podjęcie decyzji. Podjęłam. Czuję się z tym bardzo dobrze:)

Ale po jakimś czasie przyszła jeszcze inna myśl: "A może zacząć działać bardziej aktywnie? Może nie tylko być veganką, ale też i zacząć zachęcać do tego innych? Ale jak?". Pomysł narodził się- jak już pisałam z trudności, które napotykałam w moich poszukiwaniach vegańskich produktów. Tak powstało… VegeNADAM.

Sądzę, że spotkają się tu ludzie, dzięki działaniom których uda się pokazać światu, że produkty vegańskie są po prostu lepsze, atrakcyjniejsze i etyczniejsze! Przecież: piękny płaszcz bez domieszki wełny, kolorowy portfel z tworzywa sztucznego, torebkę z lnu….. może chcieć kupić każdy, nie tylko veganin! Prawda? A zwierzęta będą wdzięczne! Zatem:

ZMIENIAJMY RAZEM RZECZYWISTOŚĆ!

Zapisz się do naszego newslettera!